• Уцінка


 • Уценка Mitsubishi Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S
  • Оплата частями от ПриватБанка

   1. Наличие кредитной карты ПриватБанка.

   2. Доступный лимит по сервису «Оплата частями». Подробнее

  • Установка і монтаж техніки

   Детальніше

  Уценка Mitsubishi Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S

  Артикул: 9970

  ..

  22796 грн.

  Уценка Gree GWH09AAB-K3DNA5A (Wi-Fi)
  • Оплата частями от ПриватБанка

   1. Наличие кредитной карты ПриватБанка.

   2. Доступный лимит по сервису «Оплата частями». Подробнее

  • Установка і монтаж техніки

   Детальніше

  Уценка Gree GWH09AAB-K3DNA5A (Wi-Fi)

  Артикул: 9982

  ..

  Уценка Gree GWH09AAB-K6DNA5A (Wi-Fi)
  • Оплата частями от ПриватБанка

   1. Наличие кредитной карты ПриватБанка.

   2. Доступный лимит по сервису «Оплата частями». Подробнее

  • Установка і монтаж техніки

   Детальніше

  Уценка Gree GWH09AAB-K6DNA5A (Wi-Fi)

  Артикул: 9983

  ..

  Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

  Уцінка

  Розпродаж кондиціонерів з уцінки: що важливо знати?

   

  Як і в будь-який інший сфері торгівлі, на ринку кліматичного обладнання існує таке поняття як «уцінка товару». Однак у зв'язку зі специфікою ринку, багато споживачів іноді невірно тлумачать дане визначення в контексті саме «Уцінка та кондиціонерів», тому цей аспект вимагає якогось пояснення, щоб між клієнтом і продавцем не виникало непорозумінь.

  Для початку потрібно пояснити, що «уцінка» в широкому сенсі слова , для всіх категорій товарів означає приблизно одне й те саме, а саме зниження ціни продукту нижча за ринкову по ряду причин. У торгівлі продуктовою групою товарів або побутовою хімією, уцінка товару проводиться переважно напередодні закінчення терміну придатності товару, але в торгівлі побутовою технікою, в тому числі кондиціонерами, причини для зниження ціни набагато ширше, тому вимагають детального розгляду.

   

  Основні причини уцінки кліматичного обладнання

   

  серійний аспект

   

  Як багатьом з вас відомо, сучасні кондиціонери виробляють серійно. Серії кондиціонерів - це відособлена група приладів схожих за своїми функціональними характеристиками і дизайну . Традиційно в серію кондиціонерів входить кілька різних за продуктивністю моделей.

  Уцінка кондиціонерів по серійному аспекту відбувається в тих випадках, коли один або кілька кондиціонерів в серії довгий час залишаються непроданими, а виробництво самої серії добігає кінця або вже завершено. У таких випадках десятеро ібьютор, щоб повернути кошти, вкладені в техніку, продає її нижче ринкової ціни, як правило, за початковою себестоімос ти. В результаті подібної уцінки завжди виграє споживач, який отримує абсолютно новий кондиціонер, але по зниженою ставкою.

   

  Дефекти і шлюб

   

  До ондіціонер це техніка з високим контролем якості, але від форс-мажорних ситуацій ніхто не застрахований. Трапляється, що під час доставки товару, з різних причин, техніці наноситься збиток. Неакуратна розвантаження, випадкове пошкодження може привести до того, що на внутрішньому або зовнішньому блоці утворюються різного роду дефекти, які не можна приховати, а сам товар не можна повернути виробникові, тому що пошкодження сталися не з його вини. У таких ситуаціях , відбувається уцінка кондиціонерів і їх продають за зниженою вартістю. З кидка на товари подібного роду залежить від ступеня пошкодження, які вказуються в описі .

  Уцінюють кондиціонери і в тих випадках, коли модель отримала шлюб при виробництві, який був виявлений вже в процесі реалізації. Як правило, на техніку, НЕ має сер ьезних недоліків в збірці і впливають на її роботу , знижують ціну.

   

  Товарний вигляд упаковки

   

  Будь-яка побутова техніка приходить до покупця в упаковці, яка повинна мати відповідний вигляд, вед ь за гарантійними зобов'язаннями її необхідно зберігати на весь період гарантії. У разі якщо упаковка кондиціонерів не має належного товарного вигляду, це також може стати причиною для уцінки товару.

   

  В яких випадках вигідно купити уцінене кліматичне обладнання?

   

  Придбання кондиціонерів за зниженою, через низку причин вартості, вельми поширена практика, так як в окремих випадках, це дуже вигідне вкладення.

  Коли уцінка кондиціонера сталася через того , що його серія сходить з конвеєра, а представлена модель залишилася у дистриб'ютора в єдиному екземплярі, клієнт взагалі не втрачає нічого, а навпаки тільки набуває якісний товар значно дешевше. Досить про часто, покупці спеціально вивчають пропозиції інтернет-магазинів , наприклад ТехноПрестіж, щоб купити кондиціонер саме в такий спосіб. Подібну практику в цілому, можна розглядати як знижку на товар.  

   

  Випадки, коли уцінка кондиціонера сталася через незначних дефектів чи мінімального шлюбу, можуть бути цікаві тим, кого працездатність техніки турбує більше її зовнішнього вигляду. Н апример, якщо ви шукайте клімат атіческую техніку для установки в виробничому приміщенні, де естетична складова не є пріоритетом і користувачів не цікавлять незначні потертос ти на внутрішньому блоці.

  Однак тут слід вказати, що при купівлі техніки з дефектами і шлюбом, продавець зобов'язаний проінформувати клієнта про всі існуючі проблеми і документально зафіксувати домовленість про покупку товару з вадами. Важливо відзначити, що в подібних випадках уцінки, на обумовлені дефекти гарантія виробника / продавця не поширюється. Проте, на інші споживчі властивості товару гарантія діє відповідно до закону про споживачів.

  У таких ситуаціях, клієнт також часто виявляється задоволений, поск Ольку йому вдається за отримати прекрасно працює прилад нехай і з невеликими ушкодженнями, заощадивши гроші.  

   

  Коли уцінка кондиціонера відбувається через нетоварного вигляду упаковки, то клієнт і зовсім не втрачає нічого за якістю і складанні кондиціонера, за винятком непрезентабельний доставки. Фактично, нетоварний вигляд упаковки лише незначно знижує ціну, тому уцінка такої кліматичної техніки мінімальна.

   

  Як уцінка кондиціонерів відбивається на сервісі?

   

  Практично ніяк, оскільки крім обумовлених заздалегідь аспектів, кондиціонери повністю зберігають свою гарантію, адже код товару прописаний в договорі про купівлю-продаж.

  Повторимося, що клієнт в будь-якому з вищезгаданих випадків отримує повністю робочу кліматичну техніку.

   

  Практика «уцінки товару» стала дуже популярною в сфері торгівлі побутовою технікою, в загальному, і кондиціонерами зокрема. Тому якщо бажаєте заощадити (іноді досить істотно) , рекомендуємо звертати вним ание на товари з такою позначкою. Е то взаємовигідне партнерство, як для продавця, так і для покупця. З одного боку з'являється можливість купить ь кондиціонер дешевше, з іншого - отримати кошти на закупівлю нових моделей.

   

  Показати опис