Про компанію

Наша компанія з 2000 року займається підбором, продажем і установкою (монтажем) кондиціонерів і іншого кліматичного обладнання. Інтернет-магазин запущений в 2006 році. Максимум інформації, зручні навігація, форма підбору і форма замовлення зроблять Ваше придбання швидким, зручним і приємним.
На нашому сайті представлені побутові, канальні, настінні, касетні, колонні, стельові і мобільні кондиціонери, очисники повітря, зволожувачі повітря, тепловентилятори, теплові завіси , а також вбудована і побутова техніка. Ця продукція більше 15 фірм-виробників, таких як Cooper&Hunter, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric, Panasonic, Daikin, Gree, Toshiba, Tosot, LG, Olmo, Galactic, Neoclima, Midea, Idea, Samsung та інші.

Монтаж кондиціонерів проводиться не тільки в Києві, а й в Київській області. Для вибору моделі кондиціонера, місця розміщення блоків, складання раціональної схеми монтажу, організації дренажної системи і також консультацій з надійності техніки, її підбору і експлуатації Ви можете скористатися послугами наших фахівців.

Основний вид діяльності компанії - влаштування систем вентиляції, кондиціонування, повітряного опалення, осушення та зволоження повітря. Ми виконуємо весь комплекс послуг: проектування, поставка, монтаж, налагодження систем, введення в експлуатацію, обслуговування і ремонт. На даний момент в компанії працюють висококваліфіковані співробітники з багаторічним досвідом роботи в даних напрямках.

Ми впевнені, що Вас зацікавить оптимальне співвідношення ціна і якості і, не менше, - широкий асортимент товарів від провідних світових виробників. Всі товари сертифіковані і забезпечуються гарантійним обслуговуванням в авторизованих сервісних центрах.
Співробітники інтернет-магазина ТехноПрестиж є досвідченими фахівцями у сфері електронної комерції, вони нададуть Вам всю необхідну інформацію і допоможуть зробити оптимальний вибір.

Ми не пропонуємо того, чого не купили б самі !!!

Компанія ТехноПрестиж здійснює доставку у всі міста України:

Одесса
Львов
Винница
Житомир
Днепр
Кропивницкий
Харьков
Николаев
Херсон
Хмельницкий
Тернополь
Запорожье