Повернення товару

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ, виданий кур'єром. Повернення неможливий, якщо товар має явні ознаки експлуатації, зміни і тим більше ушкодження.

Для повернення товару ви можете скористатися нашою службою доставки. У цьому випадку її послуги будуть платними.

Якщо після початку експлуатації товару ви помітили приховані дефекти, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном: (044) 587-58-52. Ми виконаємо експертизу, на основі якої буде прийнято рішення про подальші дії - ремонті, обмін або повернення грошей.

Зверніть увагу, що будь-які претензії до зовнішнього вигляду, асортименту, відповідності отриманого товару замовленому, його комплектності та кількості приймаються тільки при отриманні товару у кур'єра. Ставлячи підпис на бланку замовлення, ви підтверджуєте, що не маєте претензій до інтернет-магазину по всіх згаданих питань.

Інші спірні питання між сторонами вирішуються на основі Закону України «Про захист прав споживачів» (див. Повний текст закону).