Оплата и доставка
 
                                                                       

   Оплата готівкою                                   Оплата картою                                                   Оплата ПДВ

Готівковий розрахунок для Киева та прилеглих територій

Оплата по факту доставки товара или в офисе.

VISA или MasterCard, термінал в магазині 

Приват банка, Монобанка, Укрсиббанка

Безготівкова оплата ПДВ

100 % предоплата на розрахунковий рахунок 

 

 

       Доставка 

  Самовивіз

 

 

Доставка кур'єром по Києву і самовивіз з офісу.

Вартість доставки по Києву - від 100 грн. Занесення в квартиру одержувача, вартість цієї послуги становитиме 20 грн. за поверх.

Новая пошта - згідно тарифів компанії.

 

 

DELIVERY - згідно тарифів компанії.

Доставка в передмістя Києва

Здійснюється на наступний день після оформлення замовлення за вказаною адресою одержувача товару.

Плата розраховується 9 грн / км від міської межі Києва до місця доставки.

Доставка по Україні

Гарантія

На усі товари поширюється гарантія, терміни гарантії залежать від сервісної політики виробника або імпортера в нашій країні.

Наявність дефектів і комплектність вантажу визначається в момент продажу і може відбуватися в магазині або на дому клієнта.

Будь-то зволожувач, кондиціонер, обігрівач або будь-який інший товар, перевірка відбувається лише в присутності покупця. У момент передачі замовлення ризики по пошкодження (втрати) переходять до покупця.

Умови повернення, обміну товару

У законі «Про захист прав споживачів» прописані всі умови повернення або обміну вироби.

Повернення товарів

Згідно закону "Про захист прав споживачів" повернення і обмін товару належної якості провадиться протягом 14 днів з моменту покупки товару. Це означає, що ви можете повернути куплене обладнання протягом двох тижнів за тієї умови, що обладнання було не встановлено, не експлуатувалося, на обладнанні немає механічних пошкоджень, подряпин і відколів, а також збережена заводська упаковка і її елементи (Стаття 9. п 1. Закону «Про захист прав споживачів»).

Покупець оплачує повернення товару за свій рахунок. Якщо після отримання замовлення було виявлено, що обладнання не працює, обмін або повернення виробу здійснюється тільки після висновку авторизованого виробником сервісного центру. У цьому висновку повинно бути зазначено, що умови експлуатації не порушені або товар не був у вживанні. По закінченню двох тижнів і в межах гарантійного терміну виріб підлягає гарантійному ремонту в сервісному центрі. Претензії не приймаються в тих випадках, коли товар став непридатним в результаті неправильної експлуатації. В першу чергу це стосується механічних пошкоджень.

Покупець зобов'язаний зберігати заводську упаковку і елементи упаковки протягом усього гарантійного терміну. Причиною відмови повернення товару або гарантійного ремонту сервісним центром може стати відсутність упаковки або її елементів.

Оплата товару, що купується покупцем є фактом його угоди з існуючими в країні (зазначеними вище) правовими нормами, які регулюють господарські відносини продавця і покупця.

Увага! Перш ніж приступити до експлуатації купленого товару, радимо всім покупцям уважно вивчити, ознайомитися і строго виконувати розпорядження інструкції по експлуатації товару.

Отримання і повернення (обмін) товару відбувається тільки на складі компанії Технопрестіж за адресою: м Київ, пров. Радищева, 8.

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00.

Тел. (044)587-58-52, (044) 332-14-59

Викладені умови суттєвої шкоди законним права споживача, надані йому чинним законодавством України.

Оплата при отриманні посилки (післяплатою) через транспортну компанію «Нова пошта» Оплата за замовлення (товар) відбувається при його отриманні у відділенні транспортної компанії «Нова пошта». Оплата за переказ грошових коштів (стягується комісія в розмірі 2%) здійснюється клієнтом при отриманні замовлення окремо. Дана комісія є платою за переказ грошових коштів, який здійснюється ТК "Нова пошта". Інтернет-магазин Технопрестиж не має ніякого відношення до цієї комісії.

Доставка кондиціонерів в усі регіони України:

Харків  Одеса  Дніпропетровськ  Львів  Житомир  Вінниця  Кіровоград  Запоріжжя  Тернопіль  Хмельницький  Миколаїв  Херсон 

ФОП ПАВЛІЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ДМИТРОВИЧ                    
ЄДРПОУ 2706600710, тел. 044-332-14-59                    
Р/р UA183218420000026001053117309 в  Ф-Я КБ "ПРИВАТБАНК" КИЇВСЬКЕ РУ МФО 321842                    
ІПН 2706600710, номер свідоцтва                      
Не є платником податку на прибуток на загальних підставах                    
Адреса 03124, м. Київ, провулок Радищева, буд. 8,