Кондиціонери оптом

Продажа климатической техники оптом

Продаж кліматичних систем оптом і в роздріб, а також установка кондиціонерів і пусконалагоджувальні роботи - це основні види діяльності нашої компанії.
Регулярно розширюючи дилерську мережу, ми пропонуємо юридичним і фізичним особам довгострокове партнерство. 


Купуючи кондиціонери оптом, наші клієнти отримують такі переваги, як:

  • Індивідуальний підхід. Кожен з клієнтів може розраховувати на незалежну консультацію, що дозволяє вибрати оптимальну за всіма параметрами кліматичну техніку.
  • Широкий асортимент. Кліматичне обладнання представлено більшістю з існуючих сьогодні брендів. Ми працюємо з виробниками випускають, як бюджетну кліматичну техніку, так і моделі преміум-класу. В асортименті як колонні, канальні, касетні кондиціонери і спліт-системи, так і мобільні кондиціонери різного розміру і з різним ступенем функціональності.
  • Можливість покупки будь-якої партії товару. Для наших дилерів існує можливість покупки всього асортименту продукції, як з будь-якою періодичністю, так і в будь-яких обсягах.
  • Оперативна поставка. Наявність великих складських терміналів, пряме співробітництво з багатьма виробниками та найбільшими українськими постачальниками дозволяє нам оперативно виконувати найбільші замовлення.
  • Впевненість в якості. Ми працюємо з продукцією виробників, чия репутація бездоганна. Всі побутові кондиціонери оптом, пропоновані нами, знаходяться на гарантії.
  • Кваліфікована технічна підтримка.Наявність сучасного сервісного центру дозволяє нам надавати гарантійне і післягарантійне обслуговування купленого у нас кліматичного обладнання.
  • Конкурентоспроможна ціна. Довгострокове співробітництво дає нашим клієнтам перевагу у вигляді мінімальних розцінок. Ознайомитися з вартістю кліматичних пристроїв можна в прайсі.

Ми пропонуємо кондиціонери оптом наступних торгових марок:

Купуючи у нас настінні, напольно-стельові, касетні, колонні і віконні кондиціонери оптом, ви вигідним чином інвестуєте в розвиток свого бізнесу!

 

ОТВЕТЫ НА ПОПУЛЯРНЫЕ ВОПРОСЫ

Компания Технопрестиж предлагает кондиционеры мировых брендов по выгодным ценам.

Доставка кондиционеров возможна как оптом, так и поштучно по Киеву и в городах где присутствуют склады транспортных компаний-перевозчиков.

Преимуществами работы с компанией Технопрестиж является оптовые цены на кондиционеры, гарантийная поддержка, 100% наличие техники на собственных складах.