Зараз користуються попитом

Останні відгуки

Відгуки про магазин

Новини

Запрет фреона R22: переход на новые хладагенты

Многими исследованиями доказано, что хладагент типа R22 весьма вреден для окружающей и среды и поэтому его массовое использование прекращено. Подоб..

У Чорну П'ятницю величезні знижки на техніку у чорному кольорі!

BLACK FRIDAY – BLACK WEEK Кліматична компанія "Технопрестиж" оголосила про старт акції "Чорна п'ятниця". Розпродаж триватиме з 19 листопада по 30 лист..

Опалення кондиціонером: бюджетний обігрів приміщень

Отопление кондиционером: бюджетный обогрев помещений Современные кондиционеры давно уже не ассоциируются с климатическим оборудованием, предназна..

Кондиционер в спальню

Кондиционер в спальню Здоровый сон – это лучшее для человека средство восстановить силы для нового, продуктивного рабочего дня. Поэтому условия для ..

Акції

Одним з основних напрямків інтернет-магазину кліматичного обладнання

ТОВ "Технопрестіж" - є кондиціонування. Тільки спеціалізовані кліматичні компанії мають багаторічний досвід в установці і продажу кондиціонерів, підберуть Вам не тільки якісне обладнання, але і зроблять якісний монтаж. Компанія Технопрестіж виробляє монтаж кліматичного обладнання на якісних витратних матеріалах і надає гарантійні зобов'язання на всю змонтовану техніку.

Стадії придбання кондиціонера:
1.Вибор кондиціонера. На стадії вибору обладнання потрібно визначитися з кількістю кондиціонерів, потужністю, дизайном і типом кліматичної системи. На сайті ТехноПрестіж скориставшись каталогом товарів і вибравши потрібний тип кліматичного обладнання і застосувавши в лівій частині в фільтрі потрібні параметри і мінімальне цінова пропозиція. Якщо все-таки виникнуть складності в підборі обладнання Ви зможете скористатися розділом контакти, звернувшись до наших менеджерів за консультацією за параметрами Вашого приміщення.

2.Пріобрітенія кондиціонера.

Після вибору кондиціонера проводитися замовлення кліматичного обладнання. Компанія Технопрестіж приймає як онлайн платежі через сайт, такі як оплата частинами, розстрочка, а також безготівковий або готівковий розрахунок. При оплаті готівкою можлива оплата інсталяційною бригаді за фактом початку монтажу, що зручно в період ажіотажу в літній період.

3.Установка кондиціонера. Установка кліматичного обладнання-це один з найвідповідальніших моментів, при якому повинні використовуватися якісні матеріали, а також монтаж повинен проводитися сертифікованими фахівцями, які пройшли сертифікацію в навчальних центрах представництв кліматичного обладнання.