• Настінні кондиціонери

 • У даній категорії немає товарів.


  Настінні кондиціонери

  Що потрібно знати при покупці кондиціонера?

  Купить кондиционер

  Купити кондиціонер не така проста задача, так може показатися на перший погляд. Більш того, це навіть складніший процес, чим придбання іншої побутової техніки, оскільки тут Вам потрібно враховувати такі параметри, про котрі Ви навіть не задумувались, купуючи наприклад, холодильник.
  вибір кліматичної техніки має бути дуже делікатним, тому деякі професійні рекомендації по придбанню такого вида техніки будуть навіть дуже доречними.

  Який тип кондиціонера Вам потрібен?

  Тип кондиционера

  Багато споживачів не можуть чітко відповісти на це питання, просто тому, що не знають і не розуміють класифікацій та типів роботи кондиціонерів.
  Для початку потрібно розуміти, що кондиціонери для житлових приміщень чи невеликих офісів і торгових приміщень відносяться до категорії побутових спліт-систем.
  Спліт-система – це комплекс, який складається з двох блоків: зовнішнього та внутрішнього. Зовнішній блок кондиціоенера – це компресор, який забезпечує роботу системи. Внутрішній блок – це частина, через яку реалізована подача холодного чи теплого повітря і його фільтрація.

  Побутові кондиціонери по способу роботи діляться на традиційні та інверторні спліт-системи.

  Традиційні кондиціонери - це прилади, працюючі по принципу вмикання при необхідності задати в приміщенні необхідну температуру і вимикання після того, як ця задача досягнута.  Цей процес циклічний і автоматичний, і відбувається, як тільки температура в приміщенні міняється по відношенню до заданих параметрів на пульті керування.
  Інверторні кондиціонері - це сама передова категорія кліматичної техніки, компресор який працює в непреривному режимі, стабільно підтримуючи задану температуру. Ця категорія спліт-систем відрізняється більш тихою і економічною роботою, з наявністю деяких функцій та режимів експлуатації, яких немають звичайні кондиціонери.

  В виробництві обох категорій цього обладнання досягли успіху багато вироників.Із рекомендованих при купівлі цього виду техніки, можна відмітити кондиціонери Купер Хантер – популярна торгова марка кліматичної техніки у всьому світі, і кондиціонери Mitsubishi  - еталон виробництва для багатьох компаній.  

  Функціонал кондиціонерів

  Крім типів роботи, важливо знати, які функції повино мати сучане кліматичне обладнання, щоб відповідати оптимальним потребам.

  Для цього важливо визначити цілі, для яких потрібен Вам кондиціонер. Якщо мова йде про періодичну роботу в літньому режимі для охолодження приміщення, Вам взагалі буде достатньо бюджетної традиційної моделі з приємним дизайном внутрішнього блоку, наприклад кондиціонери Gree відмінно відповідать таким потребам.

  Якщо Ви купуєте кондиціонер для альтернативного чи навіть постійного джерела тепла чи прохолоди в приміщенні, рекомендуємо розглянути інверторні спліт-системи, наприклад кондиціонери Daikin. Інверторні моделі не просто розраховані на експлуатацію в подібноиу режимі, але і дозволяють заощадити на споживанні електроенергії.
  Ще одна важлива функціональна особливість кондиціонерів - це фільтрація повітря. Якщо Ви мешкаєте або часто знаходитесь в будівлях в центрі міста, з насиченим автомобільним трафіком, рекомендуємо купити кондиціонер з достатньо хорошою системою фільтрації. Запевняємо, що стан Вашого здоров'я та самопочуття стануть набагато кращими. Окремі моделі кондиціонерів, в буквальному сенсі міняють якість повітря в кращу сторону, при цьому насичують його позитивно зарядженими частинками, корисно впливаючих на імунну систему людини. В приміщеннях для відпочинку чи заняття розумовою працею - це дуже важливо, оскільки покращує продуктивність та сприяє релаксу.
  Крім вище наведенного достатньо не погано, коли до кондиціонера є віддалений доступ через мобільний додаток. Щоб мати подібний функціонал, рекомендуємо вибирати моделі з можливістю керування через Wi-Fi порт.
  В інших характеристиках, більшість сучасних спліт-систм більш менш схожі між собою і базово пропонують функції: самодіагностики, авторестарта, самоочистки внутрішнього блоку, режими роботи холод, тепло, вентиляція.

  Як встановити кондиціонер

  Монтаж кондиціонера – самий важливий етап в процесі купівлі такого виду техніки як кондиціонер. Правильний монтаж кондиціонерів дуже довольно трудоємнкий і технічно непростий процес, котрий потребує участі професіоналів.

  Ми пропонуємо одрзу купити кондиціонер з установкою як послугою. Це позбавить Вас від клопоту та пошуку сторонніх спеціалістів по монтажу, а також позитивно повпливає на гарантію купленої Вами моделі кондиціонера.

  Монтаж кондиціонера може бути реалізований в один або в два етапа.

  Монтаж в два етапа можна узгодити з монтажною бригадою, котра проводить встановлення. Двоетапний монтаж необхідний в тих випадках, коли в приміщені, де проводиться монтаж кондиціонера, виконуються ремонтні роботи.  В таких випадках, як правило, на першому етапі проводиться монтаж зовнішнього блоку з прокладкою всіх комунікацій, в тому числі і штроблення стін, якщо потрібно сховати магістраль. На другому етапі виконується встановлення і підключення внутрішнього блоку вже на чистову обробку в приміщенні.

  Повторимося, що в процесі встановлення кондиціонера краще всього довіритися професіоналам з досвідом. Тільки вони зможуть правильно і акуратно розмістити внутрішній та зовнішній блоки з мінімальним впливом на естетику фасаду будівлі, і максимальною ефективністю в середині приміщення. Крім того, тільки професійні монтажники мають весь необхідний набір інструментів, а також завдяки великому досвіду знають тонкощі роботи більшості моделей кондиціонерів, котрі часто невідомі менеджерам по продажам. Тому від них можна також отримати і професійну пораду по експлуатації або місцю розташування кліматичного обладнання.

  В тому випадку, якщо Ви серьйозно настроєні на купівлі кліматичної техніки, рекомендуємо купити кондиціонер з установкою в Компанії ТехноПрестиж. Тут Вам гарантований не тільки великий асортимент кондиціонерів десятків провідних торгових марок, а також і професійна участь в питаннях монтажа та гарантійного обслуговування.  

  Показати опис

  ОТВЕТЫ НА ПОПУЛЯРНЫЕ ВОПРОСЫ

  Лучший выбор в комнату - Инверторные кондиционеры это самое удобное решение регуляции и экономичности по энергопотреблению,и тишина.

  Кондиционеры инверторные Cooper&Hunter

  Подбираем кондиционеры по полуряности и лучшим отзывам покупателей за прошлый год. Мы собрали для Вас лушее среди кондиционеров.

  CH-S07XP7    TKS-08BW   CH-S09FTX5  SRK25ZSPR-S

  Самые дешевые кондиционеры это не инверторные. Они будут работать на обогрев до -7.

  CH-S07XN7  TKS-08BW  OSH-08LD7W  TKS-08LB CH-S09XP9

   

  Купить настенные кондиционеры и получить полную консультацию, заказать установку кондиционера,

  можно  в разделе Контакты