• Колонні кондиціонери


 • Gree GVA24AG-K3NNA5A
  • Оплата частями от ПриватБанка

   1. Наличие кредитной карты ПриватБанка.

   2. Доступный лимит по сервису «Оплата частями». Подробнее

  • Установка і монтаж техніки

   Детальніше

  Gree GVA24AG-K3NNA5A

  Артикул: 4400

  Gree GVA24AG-K3NNA5A встановлюється на підлогу.Таке обладнання використовується для адміністративного або напівпромислового типу приміщень, площею 70 кв.Кондиціонер Gree має сильний потік пов..

  46397 грн.

  Gree GVA36AH-M3NNA5A
  • Оплата частями от ПриватБанка

   1. Наличие кредитной карты ПриватБанка.

   2. Доступный лимит по сервису «Оплата частями». Подробнее

  • Установка і монтаж техніки

   Детальніше

  Gree GVA36AH-M3NNA5A

  Артикул: 4401

  Система кліматичних пристроїв Gree GVA36AH-M3NNA5A представлена у формі зовнішніх і внутрішніх блоків (за формою як холодильник).Сильна і досить потужна система повітряного потоку допоможе ст..

  69370 грн.

  Gree GVA48AH-M3NNA5A
  • Оплата частями от ПриватБанка

   1. Наличие кредитной карты ПриватБанка.

   2. Доступный лимит по сервису «Оплата частями». Подробнее

  • Установка і монтаж техніки

   Детальніше

  Gree GVA48AH-M3NNA5A

  Артикул: 4402

  GVA48AH-M3NNA5A - це кондиціонер колонного типу, який використовується на площі 120 квадратних метрів.Це незамінне обладнання для тих приміщень, в яких неможливо встановити настінний блок.У н..

  71172 грн.

  Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

  Колонні кондиціонери

  Колонні кондиціонери - потужне кліматичне обладнання з величезним функціональним потенціалом

  У приміщеннях з досить великою площею широко використовуються кондиціонери колонного типу, які отримали свою назву завдяки відмінною формі внутрішнього блоку, нагадує колону. Найчастіше, зазначений тип кліматичного обладнання встановлюється в будівлях, які вимагають від даних пристроїв високої потужності (ресторани, конференц-зали, просторі холи готелів, торгові зали, великі магазини, офісні приміщення).

  Колонні кондиціонери користуються популярністю у споживачів завдяки широкої різноманітності моделей і впровадження в свою конструкцію останніх технологічних новинок. Вироби здатні ефективно не тільки нагрівати і охолоджувати повітря, але, також за рахунок наявності інших, надзвичайно корисних функцій, виконати вентиляцію і осушення повітря в приміщенні. При цьому колонні спліт-системи мають такі можливості, як таймування, автоматичне і ручне управління.

  Особливості функціонування колонних кондиціонерів

  Висока потужність даного обладнання дозволяє об'ємно і ефективно розподіляти охолоджене повітря по всій території кондиціонером будівлі. Дальність руху повітря може досягати п'ятнадцяти метрів. У більшості випадків, система колонного типу розміщується в приміщеннях, де повністю відсутня можливість порушувати цілісність наявного інтер'єру (наприклад, музеї, театри і т. Д).

  Кондиціонери колонні спліт системи за функціональними характеристиками абсолютно не поступаються іншим типам кліматичного обладнання:

  • дані пристрої здатні ефективно працювати на обігрів, охолодження, вентиляцію та осушення повітря;
  • кондиціонери мають інверторне управління, що дозволяє скоротити споживання електричної енергії;
  • вироби відрізняються широкою сферою застосування, їх ефективно використовують, як в комерційних, так і побутових будівлях.

   Купити колонні кондиціонери можна в спеціалізованих торгових точках, звернувши свою увагу на їх функціональні особливості, адже, вони здатні створювати біля себе потужний потік холодного повітря, що становить певну загрозу для здоров'я людей , які знаходяться в безпосередній близькості з обладнанням.

   Переваги кондиціонерів колонного типу:

   • кондиціонери колонного типу мають безліч варіацій сучасних і цікавих дизайнів;
   • всі моделі кліматичного обладнання проводиться на сучасних підприємствах з використанням інноваційних технологій ( Cooper & Hunter , Midea і інших);
   • компресор, що виробляє шум, встановлюється в зовнішньому блоці, який розташовується за межами приміщення, що дозволяє створювати максимальний комфорт для користувача;
   • завдяки наявності потужного повітряного потоку, колонний кондиціонер здатний за невеликий проміжок часу досягти заданих користувачем параметрів температурного режиму;
   • системи колонного типу мають широку сферу застосування, їх можна встановлювати в різних типах приміщення;
   • для виконання монтажних робіт немає необхідності купувати дорогі елементи кріплення.

    Кліматичне обладнання колонного типу має певні недоліки: ціна на колонні кондиціонери є високою; досить великі розміри пристрою; відсутність можливості подачі свіжого повітря.

    Магазин «Технопрестіж» може стати ідеальним помічником для Вас в процесі вибору високоякісних і ефективних систем кондиціонування повітря. У нас Ви зможете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант з урахуванням всіх побажань і можливостей.

  Показати опис