Кондиціонер у спальню

Кондиціонер у спальню

Здоровий сон – Cooper&Hunter CH-S07FTXF2-NG Wi-Fi   Cooper&Hunter CH-S09FTXLA2-NG  Mitsubishi Heavy SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S

це найкращий для людини засіб відновити сили для нового продуктивного робочого дня. Тому умови для сну повинні бути максимально комфортними будь-якої пори року.

Багато хто стикався з ситуацією, коли в спекотні літні ночі спати просто нестерпно навіть при відчинених вікнах. Особливо це проблематично, коли вікна спальні виходять на сонячний бік і туди цілими днями світить сонце, нагріваючи кімнату до неймовірних температур.

У таких випадках люди вдаються до єдиного засобу порятунку – встановлення кондиціонера. Однак не багато хто з них знає, як правильно вибрати кондиціонер у спальню, щоб він максимально дозволяв відпочивати вночі, не порушуючи сон своєю роботою.

Пропонуємо розглянути основні критерії вибору кондиціонера в спальню (дитячу кімнату), виходячи з яких ви зможете підібрати оптимальний для вас прилад.

Тип кондиціонера

У деяких випадках можна вдатися до покупки, наприклад, віконного кондиціонера, але це дуже рідкісна практика.

Найоптимальнішим типом кондиціонера для спальні є звичайна спліт-система, здатна запропонувати повний функціонал

для створення у спальні чудового мікроклімату для комфортного сну.

Функціональні можливості

Людина проводить у спальні багато часу, але це, як правило, вечірні та нічні години, під час яких він просто спить і відпочиває. Вибирати кондиціонер слід з урахуванням цих особливостей, отже, він повинен мати в арсеналі наступний функціонал:

Нічний режим роботи. Це функція стабілізації температурного режиму з відхиленням всього 1,5-2 градуси, що дозволяє не відчувати дискомфорту під час сну. Працюючи в такому режимі, кондиціонер вимикається, коли додаткове охолодження приміщення не потрібне. Нічний режим ставить комфортний мікроклімат, в якому спати вкрай приємно.

Тиха робота. Спліт-система для спальні повинна бути максимально тихою в роботі. Тому рекомендуємо придбати інверторний кондиціонер, у якому є подібний режим роботи. Інверторні моделі досить тихі власними силами, а наявність додаткового режиму зробить їх експлуатацію зовсім непомітною.

Іонізація повітря. Сучасні кондиціонери не тільки створюють комфортний мікроклімат, але ще й знезаражують та оздоровлюють повітря у приміщенні. Для здорового, міцного сну це надзвичайно важливо, тому вибирайте кондиціонер для спальні з режимом іонізації, який наситить повітря у спальні позитивними іонами. Кондиціонери з таким функціоналом дозволяють створити ілюзію відпочинку на свіжому повітрі, скажімо, на морському узбережжі або біля водойми.

Режим осушення. Часто приміщення для спальні може бути надмірно вологим, що також порушує комфорт сну. Позбутися підвищеної вологості можна за допомогою кондиціонера з режимом осушення.

Як бачимо, кондиціонери для спальні мають певну специфіку і не кожна модель спліт-системи підійде для даного приміщення. Слід зазначити, що техніка з вищевказаними режимами коштує помітно дорожче за звичайний кондиціонер, але запевняємо, що комфортний сон з її використанням з лишком поверне вам усі витрачені гроші. Тим більше, що ви купуєте техніку не на один сезон, а на довгі роки комфортного сну, які вона вам забезпечить. Таким чином, рекомендуємо спочатку вкластися в якісний, багатофункціональний інверторний кондиціонер для спальні, який допоможе вам з комфортним відпочинком і буде практично непомітний у використанні.