Вікторія 02.02.2026

Переїхавши до Києва і переживши важке і жарке літо, замислилась про купівлю кондиціонеру. Насправді довго не вибирала, порекомендувала подружка і я вирішила також купити такий самий. Єдине з вимог було те, щоб можна було включати і на обігрів. Гарна модель, нічого зайвого, я повністю задоволена.

Переваги:Як на охолодження так і на обігрів

Недоліки: Для себе я не знайшла

Вячеслав 16.09.2022

При виборі будь-якої техніки відштовхуюся від виробника та якості. І звичайно якщо ціна однакова між таїландом та китайською збіркою. То звичайно вибираю міцубісі хеві. За технічними параметрами все відповідає під час експлуатації. Він однозначно працює, причому як внутрішній так і зовнішній блоки. Фільтр звичайний у вигляді дрібної сітки. Поставили хлопці швидко та сумлінно, рекомендую.

Оксана 02.09.2022

Зараз, якщо пошукати, то можна знайти якісну техніку за гарною ціною. Даний кондиціонер відмінної якості, складання Таїланду, а не Китай, за ціною дешевше навіть. Звичайно в цій моделі немає вай фаю, але інші функції є, працює тихо, блок по габаритам не маленький. Очищення повітря звичайним фільтром, можна докупити які хочете фільтра і поставити. Мені це не важливо. Для мене головна якість та термін експлуатації техніки. Міцубісі відомий бренд у всьому світі. Рекомендую одразу з установкою.

Мрина 17.08.2022

Звичайно, цей бренд говорить сам за себе. І який сенс купувати китай за такі ж гроші, якщо можна купити відмінний кондиціонер збірки Таїланду. Єдине, що тут немає вай-фай модуля і він не передбачений. В іншому якість мені подобається. Тихий, режим сну, швидко охолоджується не тільки кімната. Внутрішній блок із якісного щільного пластику. Зручно, що монтажна бригада приїжджає одразу з кондиціонером та ставить. Всім дякую.

Ольга 12.08.2022

Выбрала кондиционер по бренду. Учитывая, что на него скидка, цена очень приемлема на данную модель. Сборка таиланд, тихий как внутренний блок так и наружный. Чего как по мне не хватает, так наличие вай фая. Блок конечно по дизайну они не меняли, один уже такой давно стоит и притензий не каких у меня нету. Однозначно могу сказать, что данный кондиционер стоит купить, поставить и забыть. Монтажников заказала тут же. Рекоменую